uvod
masaze
cenik
top
Máte pocit těžkých nohou, bolí Vás v zádech, chcete ubrat pár centimetrů v obvodu stehen, břicha a hýždí?
Nebo načerpat energii a teplo z přírodních kamenů, případně někoho potěšit milým dárkem a dát mu dárkový poukaz?

To vše a mnohem více Vám nabízí tato skvělá nabídka masáží!


masaze

relaxace

terapie

Klasická regenerační  masáž vynikající při bolestech zad, páteře, uvolňuje ztuhlé svaly a klouby, celkově regeneruje a podporuje trávení a krevní oběh. Měla by se stát preventivní pravidelnou součástí naší péče o tělo!!!! Správná a procítěná masáž proniká až do hloubi Vaší bytosti. Masírovaná osoba by měla vše vnímat jako jeden příjemný, nepřetržitý a nepřerušovaný celek, při němž doteky přecházejí rytmicky a plynule jeden v druhý. Masáž ovlivňuje hlubší tkáně -svaly, šlachy s funkčními poruchami jako jsou spasmy, ochablost, svalová únava. Zlepšuje se látková výměna, urychluje tok mízní soustavy. Masáží se zrychluje krevní oběh a organismus je lépe

vyživován.

Uvolňující masáž zad s aplikací krémů Energy

Účinky Artrinu

Hlavní doménou Artrinu je jeho schopnost zmírňovat bolest poškozených kloubů, páteře či namožených svalů. Artrin má díky kostivalu, komonici a zázvoru vynikající vliv na přirozenou regeneraci tkání (včetně nervové). Zázvor účinně podporuje prokrvení tkáně a odplavení zánětlivých látek, které bolest způsobují. I celá řada dalších bylin přítomných v krému působí účinně proti zánětu. Artrin je mimořádně vhodné použít na všechny problémy související s pohybovým aparátem a páteří. Účinkuje při artróze a artritidě, zmírňuje růstové bolesti.
Za své protizánětlivé účinky vděčí Artrin především koncentrovanému humátu draselnému a řadě vhodně zkombinovaných bylin.  Při zánětech kloubů je vhodné aplikovat krém na postižené místo velmi často. Mimo to se Artrin hodí i jako denní a noční krém především na problematickou a zánětlivou pokožku.

 Typickou zónou použití Artrinu je oblast bederní části páteře, kde můžeme ovlivnit ledviny a s nimi související orgány. Artrin uvolňuje psychické napětí, napomáhá k přijetí okolností. Aktivizuje duševní svěžest, pocit svobody a pomáhá nastolit harmonii mezi duší, tělem a myslí.

Použití Artrinu

  • zmírnění bolesti a regenerace poškozených tkání, ošetření celého pohybového aparátu při artróze, artritidě, revmatismu, růstových bolestech, po úrazech a operacích (klouby, svaly, šlachy, kosti)
  • bolesti hlavy a psychické napětí, únava, vyčerpání, závratě a ušní potíže (nedoslýchavost, šumění a pískání v uších)
  • bakteriální záněty horních cest dýchacích, kašel a rýma, bolest v krku, snižování horečky
  • špatně se hojící rány, pomoc při zastavení krvácení, poúrazový šok, otřes mozku
  • akutní záněty (žlučníku, slinivky, svalů, šlach, žil, plic, ledvin, středního ucha, střev – doprovázené průjmem, štítné žlázy, dutin a zubů) a záněty vzniklé v důsledku úrazu či operativního zákroku
  • chronické záněty ledvin, močového měchýře, vaječníků, vejcovodů, dělohy a prostaty, tvorba močových kamenů
  • ochranný vliv na ledviny, podpora jejich činnosti
  • příznivý vliv na lymfatický systém, napomáhá proudění lymfy a působí proti zadržování vody v organismu; vhodný doplněk při léčbě celulitidy

Manuální lymfodrenáž -lymfatická masáž prováděná jemnou masážní technikou celkově zregeneruje a detoxikuje tělo, zbaví je přebytečné vody a odpadních látek, velice účinně přispívá ke zmírnění  celulitidy a k úbytku objemu stehen a hýždí. Zbavuje otoků, pocitu těžkých nohou, bolestí hlavy, posiluje imunitní systém. Je prevencí vzniku křečových žil a zlepšuje jejich stav. Přináší úlevu po úrazech a operacích končetin. Je také ideální jako doplňková péče po liposukcích a při problémech s obezitou a nadváhou. Podporuje otěhotnění -velmi vhodná očista organismu před plánovaným těhotenstvím. Manuální lymfodrenáž má mnohem efektivnější účinek, než lymfodrenáž přístrojová. Působí přesně na konkrétní místa po celém těle. Tady jednoduše platí, že ruka se přístrojem nahradit nedá! Jedna lymfodrenáž nestačí! Kúry založené na aktivaci lymfatického systému vyžadují opakování. Počet návštěv závisí na tom, jaký problém chceme touto cestou řešit. Například při problémech s celulitidou či otoky se dostaví první výsledky zhruba po čtyřech až pěti masážích. Ale i potom je vhodné pokračovat, ideální počet návštěv jedné kůry je pět až deset v průběhu cca 4- 8 týdnů.Pro udržení účinku pak 1x měsíčně. Je nutno dodržovat pitný režim a vypít denně 2 -3

litry tekutin.

Medová detoxikační masáž je metoda, při které se využívá výborných účinků pravého medu -silně oživuje celý organismus. Od­straňuje usazeniny, které tělo nahromadilo ve svých tkáních. Med tělu dodává důležité minerální látky. Velmi dobře působí na bolesti kloubů a svalů. Med zároveň pečuje o pokožku, hojí ji a omlazuje.

Reflexní terapie plosky nohy stimulace akupresurních bodů na ploskách nohou je velmi účinný způsob, jak například uvolnit bloky, které Vás trápí nejčastěji v oblasti krční páteře a beder.Masáž plosky pomáhá odstranit bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů, uvolňuje klouby nohou,po této kůře máte pocit, že se vznášíte !!


Přírodní rašelinový obklad - zábal je jednou z nejuznávanějších forem tepelné terapie používané jako podpůrný prostředek při syndromech svalového přetížení. Dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Forma jednorázových aplikací obsahujících velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelné podpory dostávají do našeho těla, mají rovněž blahodárný vliv na pokožku. 

                                                            Jsem certifikovanou zdravotní masérkou. 


regeneracni_masaze_foto

Otevírací doba: Po - So 9.00 - 19.00 - dle objednávek

MASÁŽE OBJEDNÁVEJTE NA TELEFONU 773 599 167


E-mail: remstudio@seznam.cz, www.remstudio.cz