uvod
masaze
cenik
top
Máte pocit těžkých nohou, bolí Vás v zádech, chcete ubrat pár centimetrů v obvodu stehen, břicha a hýždí?
Nebo načerpat energii a teplo z přírodních kamenů, případně někoho potěšit milým dárkem a dát mu dárkový poukaz?

To vše a mnohem více Vám nabízí tato skvělá nabídka masáží!


masaze

relaxace

terapie

Aroma relaxační masáž je pociťována jako velmi příjemná, uvolňující a uklidňující, odstraňuje únavu,stres, nespavost. Vhodná při přepracovanosti, bolesti zad a kloubů.

Kvalitní , za studena lisovaný olej dodá tělu plno vitamínů a minerálů. Terapie pro mysl a tělo působí na nervovou soustavu, pomáhá posilovat imunitní systém, stabilizuje psychiku. Při práci se používá harmonická a účinná kombinace olejů lisovaných za studena, bio olejů a esenciálních olejů, které obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů. Používané směsi jsou především vhodné pro uvolnění, osvěžení, k harmonizaci, ke stimulaci a také k prohřátí. Účinky masáže jsou jak fyzické tak i psychické. Aroma masáž kombinuje účinky přírodních látek s dotykem maséra. Vůně a dotyky vybízejí k psychickému uvolnění a relaxaci. Součástí aroma terapie je i inhalování éterických olejů z aromalampy.

Masáž horkými lávovými kameny Hot Stones - je považována za „královnu masáží“. K masáži se používají lávové kameny, které prohřívají jak svaly, tak i vnitřní orgány. Tato masáž patří mezi nejluxusnější masáže, je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých energetických drahách a bodech a posilují proudění energie v těle. Správně provedená masáž vás dovede k absolutní relaxaci a uvolnění a mnohdy ukolébá i k posilujícímu spánku. Při této masáži dochází ke spojení tepla, vůně a samotné masáže. Kameny jsou předem nahřívány ve vodní lázni na teplotu kolem 50 stupňů Celsia. Teplo kamenů a jejich vlnění působí přes energetická centra v našem těle na naše energetické cesty, které vedou od konečků prstů na nohou a rukou ke všem vnitřním orgánům v našem těle. Horké kameny povzbuzují činnost orgánů, dochází k uvolnění, uklidnění a odplavení toxinů z těla. Masáž uvolňuje ztuhlé svaly, přispívá k urychlení regenerace tkání. Zlepšuje se krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém. Masáž má také celkový relaxační účinek. Ještě dlouho po ukončení masáže budete prožívat příjemný pocit tepla z kamenů a uvolnění celého těla.

Bio kokosová masáž

Kokos – Vanilla  Harmonizující

Dopřejte pokožce vysoce pěstící kůru s nádechem tropické přírody. Hýčkejte ji vůní smyslné vanilky Bourbon, jejíž výtažky provoní spolu s bio kokosovým olejem celý váš organismus. Vzácné složení exotické kokosové péče intenzivně regeneruje všechny typy pokožky, včetně té nejcitlivější, dodává jí pevnost, pružnost a svěží vzhled. Konejšivá kombinace sladce vonící vanilky a vzácného oleje odbourává únavu, stres, špatnou náladu, tiší mysl, zklidňuje vypjaté emoce a povzbudí vaše sebevědomí. 

Kokos – Čokoláda  Lahodící 

Vdechněte sladkou vůni čokolády, která se roztápí v prohřátém bio kokosovém oleji. Nechejte si promasírovat pokožku vláčnou olejovou péčí, obohacenou o vonné výtažky kakaových bobů. Čokoládovo-kokosová symfonie představuje lahodnou kompozici přinášející pocit absolutního štěstí a dobré nálady. Vzácné extrakty kokosové péče dopřávají pokožce mladistvý vzhled, pečlivě ji hydratují a přiměřeně zásobují antioxidačními složkami. Výjimečný luxusní olej s čokoládovým nádechem předává to nejlepší i vysoce senzitivní pokožce, bohatě prospěje vašemu vzhledu i stavu mysli.

Kokos – Orange Povzbuzující

Rozjasněte svou mysl a dejte pokožce napít zdravého ovocného koktejlu! Probuďte svou spící energii osvěžující esencí, zapomeňte na všednost a vydejte se do tropického ráje nezapomenutelných vůní. Exkluzivní bio kokosový olej s kapkami pomeranče pokožku obnovuje, vyživuje, zvláčňuje a dodává jí hebkost a sametovou jemnost. Exotická vonná kombinace intenzivně prostupuje pokožkou do hloubky, zvyšuje její pružnost a zanechává ji dlouhodobě svůdně omamnou a mladistvě vitální.

Kokos – Caffe Latte Rozmazlující

Schoulete se do mazlivé, omamně vonící náruče, která vás zahrne svou laskavou péčí. Provoňte kůži esencí caffe latte rozpuštěnou v hutném kokosovém oleji. Nechte si zdát krásné sny o dálkách, útulných pražírnách kávy a bělostném mléku, které naplno zavlaží a pohladí vaši pokožku. Složení bio kokosového oleje lisovaného za studena s přidaným extraktem voňavých kávových plodů stimuluje myšlení a dobrou náladu, zároveň bohatě zásobuje buňky na povrchu těla. Aktivující kombinace voňavých látek vtíraná do kůže harmonizuje organismus po celý den.

Kokos – Tropic Rozjasňující

Představte si vůni tropického pralesa po dešti. Ve vzduchu se lehounce rozvíjí přírodní aroma ovocných plodů. Dopřejte si ten sladce ovocný pocit na vlastní kůži. Bio kokosový olej nasycený stoprocentně čistými přírodními oleji se šťavnatou vůní ovoce přináší projasňující, tančící léto do vaší unavené mysli, povzbuzení pro krevní oběh a radostnou chuť do života. Rozmazlujte svou pokožku jemnými kapkami oleje, vetřete do ní slunce a výživu. Odmění se vám jiskřivým zdravým vzhledem a sametovým dotekem.

                                                           Jsem certifikovanou zdravotní masérkou. 


relaxacni_masaze_foto

Otevírací doba: Po - So 9.00 - 19.00 - dle objednávek

MASÁŽE OBJEDNÁVEJTE NA TELEFONU 773 599 167


E-mail: remstudio@seznam.cz, www.remstudio.cz